Miody Suszka

Naturalne miody i produkty pszczele

W naszej pasiece kierujemy się harmonią z naturą. To w niej tkwi źródło inspiracji i surowców, które połączone z naszym wieloletnim doświadczeniem, oddaniem, oraz skrupulatnością, przekształcamy w wyjątkowy produkt - Miód z Pasieki Suszka.
Serdecznie zapraszamy do odkrycia bogatej oferty i delektowania się smakiem naszych unikatowych miodów.
Wielkopolskie dary

Kraina miodem płynąca

Położenie naszej pasieki na terenie Malowniczej Wielkopolski zapewnia doskonałe warunki naturalne dla produkcji miodu o najwyższej jakości. Błogi klimat tych okolic, zdrowe i czyste powietrze, otaczająca nas obfitość zieleni oraz oddalenie od zakładów przemysłowych to ogromne atuty, które sprzyjają naszym pszczołom i wpływają na wyjątkowy charakter naszych miodów. Oprócz naturalnego miodu pszczelego, wytwarzamy również wosk, propolis i pyłek pszczeli, doceniając pełnię darów, jakie daje nam pszczela społeczność.

NASZA PASIEKA

TO WYPRACOWANA PRZEZ SIEDEMDZIESIĄT LAT NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W PRODUKCJI MIODU
TO REZULTAT SOLIDNEJ PRACY I OGROMNEJ PASJI PSZCZELARZY
TO GWARANCJA SMAKU OD PSZCZÓŁ ZAMIESZKUJĄCYCH TEREN WIELKOPOLSKICH PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH
Opinie naszych klientów

Za co klienci kochają nasze miody?

Jedne z lepszych miodów jakie miałem okazję smakować. Przemiła obsługa, expresowa realizacja zamówienia, bardzo duży wybór smaków, rodzai i wielkości słoiczków. Polecam z całego serca i na pewno jeszcze nie raz skorzystam!
Łukasz Krzymowski
Polecam. Szybka realizacja zamówienia. Można odebrać osobiście w Mosinie, co akurat bardzo mi pasuje. Kupowałam zestawy na prezent, bardzo ładnie się prezentują. Prywatnie zakupiłam miód z kakao i orzechami. Pyszny i zdrowy zamiennik Nutelli.
Joanna Bartkowiak
Bardzo dobre miody o różnych smakach. Miody smakują świetnie! Dostawa bardzo szybko realizowana, paczki są odpowiednio zabezpieczone, aby się nie uszkodziły podczas transportu. Polecam każdemu, zwłaszcza na zimę miód pomarańcza z cynamonem, idealny do herbatki :)
Michał Nowicz
POLECAM! Wybitny smak!! Jakość - sztos. Miód z orzechami laskowymi - niebo na podniebienie! Zestaw się znakomicie sprawdził na prezent. Obdarowani - zachwyceni! Będę polecać, niech rośnie grono stałych klientów. Na zdrowie!!!
Joanna Pasek
Doskonałe miody, świetne połączenie miodu i imbiru oraz wersja z malinami. Rewelacyjny skład. Miód z orzechami laskowymi i kakao - bije wszystkie inne tego typu kremy! Brawo! Zakupy i wysyłka bezproblemowo. Polecam!
Agnieszka Weydmann
Miody Suszka

Naturalne miody i produkty pszczele

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę, wprowadzając innowacje zgodne z oczekiwaniami naszych klientów. Od kilku lat możecie Państwo znaleźć u nas miody z liofilizowanymi owocami, które dodają naszym produktom niepowtarzalnego aromatu i smaku. Dla naszej pasieki priorytetem jest produkcja zdrowych, bezpiecznych i wyjątkowo smacznych produktów.
Nasza Pasieka podlega kontroli weterynaryjnej i jest zarejestrowana pod numerem identyfikacyjnym. Chcemy, abyście Państwo mieli pełną pewność co do jakości i bezpieczeństwa produktów, które oferujemy. Zapraszamy do degustacji naszych miodów i doświadczenia natury w każdej kropli smaku.
Dyplomy i certyfikaty dla naszej pasieki

Sieć Dziedzictwa Kulinarnego

Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska – od 2008 roku jest częścią Europejskiej Sieci Regionalego Dziedzictwa Kulinarnego. Celem jej jest wskazanie Konsumentom właściwej drogi do odnalezienia lokalnej i regionalnej żywności, która nie tylko ze względu na wysoką jakość, ale i bogatą historię zasługują na upowszechnienie i poznanie. 18 grudnia 2012 roku w Witosławiu z rąk Pana Krzysztofa Grabowskiego, Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego, odebraliśmy

Certyfikat Sieci Dziedzictwa Kulinarlnego Wielkopolska