Proces pakowania

Jak przygotowujemy Twoją paczkę do wysyłki?

Staramy się, aby każda paczka była zapakowana jak najlepiej i mogła do Ciebie dotrzeć w nienaruszonym stanie. Chcesz wiedzieć, jak przygotowujemy Twoją paczkę do wysyłki? Poniżej opiszemy proces pakowania krok po kroku,dzięki temu dowiesz się, czego możesz się spodziewać.
Pakujemy ekologicznie!

Z uwagi na opiekę nad najważniejszymi (naszym zdaniem) owadami na Ziemi, zależy nam na ochronie środowiska, więc każdą paczkę przygotowujemy zgodnie z ideą less waste. Materiały, których do tego używamy pochodzą w 100% z recyklingu.

Proces przygotowywania zamówienia, aż po jego zapakowanie

1.
Zabezpieczenie kartonu

Jako pierwszy zostaje zabezpieczony karton. Jego spód i ścianki wykładamy grubą tekturą – „plaster miodu”. Następnie umieszczamy miodowe słodkości i usztywniamy tak, aby nie mogły przemieszczać się w paczce podczas transportu.

2.
Wypełnienie

Jeśli zostaje w kartonie puste miejsce, wypełniamy je papierem typu kraft. Słoiki są tak chronione, aby nie potłukły się w drodze do Ciebie.

3.
ZAŁĄCZNIKI

Jednym z ostatnich kroków jest dołączenie do zamówienia kartki z podziękowaniami oraz historią naszej pasieki.

4.
DODATKOWE WYPEŁNIENIE

Na koniec zabezpieczamy górę paczki kolejną warstwą „plastra miodu” oraz pociętymi kartonami, które wcześniej otrzymaliśmy od naszych dostawców (nic się nie marnuje!). W ten sposób zawartość Twojej paczki jest odpowiednio chroniona od wszelkich wstrząsów podczas transportu.

5.
PACZKA JEST GOTOWA!

Teraz jesteśmy już pewni, że miodowe słodkości są bezpieczne! Twoja paczka jest gotowa do nadania.

6.
Na koniec... WERYFIKACJA

Wszystkie paczki przed wysłaniem przechodzą podwójną weryfikację pod kątem ich jakości i poprawności z zamówieniem. Gdyby jednak pojawiły się jakieś niezgodności możecie skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, przez Facebooka lub przez Instagram. Wszystkie nasze dane kontaktowe znajdują się w środku.

Dziękujemy!

Mamy nadzieje, że zarówno naszymi naturalnie pysznymi miodami, jaki i sposobem pakowania paczek, przekonamy Cię do pozostania z nami na dłużej :)
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojej paczki, skontaktuj się z nami!